Sünnipäevad

Me räägime siin laste sünnipäevadest. Variandid sellised:

1. Sünnipäev paintballiga. Hinnad sellised…. kuni 10 last 180€, kuni 15 last 230€ ja kuni 20 last 270€. Hind sisaldab instruktorit, vajalikku varustust, 100++ kuuli näkku ja natuke tossu pauku kah, et lahe oleks. Sobilik lastele alates….., noh…… 10-aastased on kah juba mänginud.
Toidu on vanemad ise kaasa võtnud. Vajadusel saab siin grillida kah, grillahjud olemas. Külmal ajal pakun kuuma teed kah.

2. Orienteerumismäng. Ümbruskonnas on 10 kontrollpunkti, mis tuleb üles leida ja kontrollpunktis olev ülesanne täita. Niisiis pead olema ühest küljest kiirete jalgadega, aga ka mõistus peab terav olema. No ja kui mõni liikuda ei jõua ja teravmeelsus nüri otsaga, siis vähemalt värske õhk on terviseks. Teenuse hind 100€ kuni 150€ olenevalt toimumise ajast ja grupi suurusest. Ürituse kestvus on paar tundi.

3. Metsavenna laager. Ühest küljest sobib see aktsioon päris väikestele lastele, kasvõi näiteks 7-aastastest alates. Teisest küljest on see odavam, kui paintball. Hind kuni 15-le lapsele on kokku 200€.
Metsavenna laager on üles ehitatud põhimõttel, et natuke jutuajamist ja siis natuke aktiivset tegevust. Käsitletavad teemad on ilmakaared, hakkamasaamine looduses, maskeerimine, sidepidamine, postkastid-peidikud, varitsus ja midagi ehk veel. Tähelepanu! See teenus ei sobi jalgpalluritele.

4. Üks uus teenus on “natuke pulli hr Surma juures”. Teeme pauku, katsetame “pomme”. Laseme paintballi relvadega nii täpsust, kui proovime ka practicali rada. Noh, teeme lihtsalt pulli. Hind kuni 15-le lapsele on 200€. See teenus sobib päris väikestele, kel sipelgad püksis.

Külalistele kutsete tegemiseks lae alla KUTSE põhi!