Muud üritused

Üks asi on, kui ma teen suure multiaktsioonilise ürituse. Kuid mõningaid väiksemaid aktsioonikesi võin pakkuda nii noh allhankijana teistele:

POMMI DEAKTIVEERIMINE
Maailm vajab päästmist! Pomm tiksub armutult. Jäänud on veel mõned minutid. Grupp peab lahendama ristsõna ja ristsõna vastus annab teada, mis värvi juhe tuleb lõigata.
Pomm on nagu ehtne pomm ikka, vilkuvad lambid, countown taimer, dubleeritud toiteallikad, releed ja juhtmepusa. Kui teed vale liigutuse, kostub kõva plahvatus.
Teenus on arvestatud väga suurtele gruppidele, mis on omakorda jaotatud väikesteks gruppideks. Grupikesed tulevad näiteks 30 minutiliste vahedega. Kogu päeva hind 350€, sisaldab instruktorit, kohalesõitu ja vajalikke kulumaterjale.

pommikast1

MIINIVÄLJA ÜLETAMINE
Samuti mõeldud suurtele seltskondadele, kasvõi 100 inimest, mis on jaotatud alamgruppideks ja need grupikesed tulevad näiteks 30 minutiliste vahedega. Miiniväli traatmiinidega pannakse ülesse kuhugi metsatukka. Traadid on ühendatud laengutega. Grupp peab ületama miinivälja nii, et keegi ei koperdaks traadi otsa.
Hind 480€, sisaldab 2 instruktorit, kõike vajalikke kulumaterjale, kohalesõitu ning teenindust kogu ürituse ajaks.

KAEVIKUTELEFONIDEGA KODEERITUD TEATE EDASTAMINE
Grupp tuleb ja lüüakse kaheks. Pooled on traatliini ühes otsas, pooled teises otsas. Mõlemal on kooditabelid. Ülesandeks on ühes otsas saadud sõnum kodeerida ja edastada teise otsa. Teine pool peab sõnumi dekodeerima.
Päeva hind 350€. Sisaldab 2 instruktorit, kohaletulekut, vajalikke kulumaterjale, sideliini ülespanekut ning gruppide teenindamist.

VÄIKESEKALIIBRILISE PÜSTOLIGA LASKMISVÕISTLUS
Jällegi mõeldud väga suurtele seltskondadele. Igaüks saab lasta 5 lasku ja kõigi meeskonnaliikmete punktid liidetakse. Hind kogu üritusele 400€ ja sisaldab see kogu värgendust, et see laskmisvõistlus saaks tehtud.

PAINTBALLIGA PRACTICALI RADA
Metsa on üles seatud rada, kus tuleb paintballi relvaga lasta erinevates kohtades olevaid märke (õllepurke näiteks). Laskmisel sa pead olema kiire ja täpne, sest tabamuste arv jagatakse ajaga. Jällegi pannakse kokku meeskondade paremusjärjestus.
Kogu päev 360€ ja sisaldab kõike vajalikku selleks võistluseks, sh kohalesõitu.

KALAŠNIKOVI LAHTIVÕTMINE JA KOKKUPANEK
Ükskõik, palju neid on. Instruktor näitab ette, igaüks proovib ise. Ja siis aja peale. Parimate meeskondade väljaselgitamiseks võiks võtta näiteks liikmete keskmised ajad. Kogu päev 300€.

KÖIEGA ÜLE JÕE
Meeskond tuleb. Saab köied jm vajaliku varustuse. Üks läheb üle jõe, tõmbab köie kaasa, paneb teises otsas puu külge. Köistee tõmmatakse pingule ja kogu meeskond läheb üle. Kiire koolitus ning ülesande lahendus. Hind ……. umbes 400€.

IGASUGU MUUD AKTSIOONID…
… improviseeritud minigolf, viskenoa loopimine, relvanäitus, orienteerumine, roomamine …….. no igasugust asja on tehtud. Räägime, kui on huvi.

Surm
5041346