Koolitused

IPSC Turvakursus

Tegu kursusega, mis mõeldud inimestele, kes sooviksid alustada practical-laskuri, st Relvaseaduse mõistes laskesportlase, karjääri. Keskmine practicali laskur on kindlalt üle oma laskeoskuste osas keskmisest jõustruktuuride esindajast või sõdurist, rääkimata kurjategijast. Ära ole ainult relva omanik! Saa heaks laskuriks!

Kursus toimub siis, kui on vähemalt 5 tahtjat (küsi kindlasti üle). Asukoht Vatsla või eri kokkuleppel ka mujal. Kursuse tasu 100€/in. Lisainfo surm ätt surm punkt ee või telefonil 5041346.
.

.

SRA laskuri kursus

Sama asi, nagu IPSC Turvakursus. Kuid SRA puhul on tegu põhiliselt kaitseliitlastele mõeldud laskespordialaga. Ja kuna see laskespordiala on mõeldud justnimelt riigi kaitsjatele, siis on kasutatavate relvade ampluaa tunduvalt laiem. SRA on huvitavam, kui IPSC ning väga realistlik.

Hinna ja toimumisaja teadasaamiseks võta ühendust!

.

.

Kriisiks ettevalmistumise ja kriiside üleelamise loeng

Mõeldud külaseltsidele, korteriühistutele ja niisama kogukondadele, kes tahavad oma saatuse enda kätte võtta ja mitte sõltuda kõigest sellest, mida karm elu võib tuua. Loengu kestvus 1h…1,5h ja selle hind on 200€ koos kohaletulemisega Harjumaa piirel. Väljaspool Harjumaad lepime hinna eraldi kokku. Kui nüüd esimene moodul on kuulatud ja tekib huvi mingi konkreetse suuna koolituse osas (päikeseenergia, elektrigeneraatorid vms), siis räägime edasi.

.

.

Vintpüssipracticali kursus

Tavaline laskur teeb paljusid asju ebaratsionaalselt. Kulutab erinevate tegevuste tegemiseks liiga palju aega. Peale selle ei jaga tavaline laskur ballistikat, ei tea erinevate moonade võimalusi, ei tunne läbi ja lõhki oma relva jms. Need kõik teemad vajaksid läbi vaatamist.
Toimub siis, kui huvilisi on.

.

.