ATV

Kas siis lihtsalt ATV üritus või mõne suurema ürituse koosseisus. Võimalikud erinevad variandid. Hinnavihjeks nii palju, et alates 50€ masina kohta tunnis ja selle eest saab siis instruktori käe all kärutada. Inimeste soovid ja vajadused on aga erinevad – võta ühendust ja räägime!

Personaalne ATV instruktor

Mõni inimene ei taha kümnekesi hanereas kihutada. Ja ega kõigi oskused ei olegi ühesugused. Kui tahad ühe-kahekesi tulla ja ATV-sõitu nullist alustada, siis just Sinu jaoks on personaalne ATV instruktor, kes seletab rahulikult lahti kõik sõitmise põhitõed ning kelle juhtimise all saad ka ise kõike järele proovida. Lisaks õpetamisele viib instruktor Su ka väikesele safarile, et ümbruskonna vaatamisväärsustega tutvuda. Kogu koolitus – safari kestab tund aega ja maksab 70 € inimese kohta. Inimeste miinimumarvu ei ole, tule kasvõi üksinda või võta igaks juhuks sõber kah kaasa.

“Naisega kahekesi” pakett

Päris hästi on müünud ATV teenus kahele. Selle hind on kokku 120€ ja selle eest saab sõita 45 minutit. Tuleb paar, mees ehk ongi enne asja proovinud. Aga naine näeb ATV-d esimest korda. Pole probleemi, instruktor seletab asjad rahulikult ära. Proovime jõukohast rada ja soovi korral võtame järk-järgult järsemaid künkaid. Muide, antud teenus läheb hästi justnimelt kinkekaartidena.

Tehnika

Olemas on 6 masinat. St 5 klienti + instruktor. Enamus 650-sed Kawasakid, mõni ka väiksem. Kui grupp on suurem, siis on hea sõitu kombineerida mingi muu aktsiooniga, näiteks tulistamisega. Üdiselt eelistaksin gruppe mitte üle 4 inimese. Juba 4-ne hanerida on piisavalt pikk ja “džunglis” võib viimane “ära kaduda”.

Kui on küsimusi, siis helista 50 41346.