Koolitused

IPSC Turvakursus toimub 20.-21. mail 2017.

Tegu kursusega, mis mõeldud inimestele, kes sooviksid alustada practical-laskuri, st Relvaseaduse mõistes laskesportlase, karjääri. Keskmine practicali laskur on kindlalt üle oma laskeoskuste osas keskmisest jõustruktuuride esindajast, või sõdurist, rääkimata kurjategijast. Ära ole ainult relva omanik! Saa heaks laskuriks!

Kursus toimub Vatslas. Algus mõlemal päeval kl 10:00 ja kestab umbes 17-ni. Lisaks neile kahele päevale  tuleb osa võtta L1 võistlusest, mille edukal sooritamisel on kursus tehtud.

Kursuse tasu 100€/in. Registreerumiseks saada meil surm ätt surm-ale. Lisainfot saab ka telefonil 5041346.
.

.
Vintpüssipracticali kursus

Tavaline laskur teeb paljusid asju ebaratsionaalselt. Kulutab erinevate tegevuste tegemiseks liiga palju aega. Peale selle ei jaga tavaline laskur ballistikat, ei tea erinevate moonade võimalusi, ei tunne läbi ja lõhki oma relva jms. Need kõik teemad vajaksid läbi vaatamist.
Kursuse kestvus 2 3-tunnist õhtut (18:00-21:00).
Tasu  100€/in.
.

.
Laskuri algkoolitus

Tahad saada laskuriks. Nojaa, üldjuhul laskuriks ei sünnita. Vaja harjutada. Laskmise algtõed, erinevad relvad, erinevad moonad. Täpi toksimine, practical, point-shooting. Grupi suurus max 5 in. Kursusel vaatame laskurite oskusi ja tegutseme vastavalt.
Min kestvus 3 tundi.
Hind alates 100€/in.
.

.