ATV

Kas siis lihtsalt ATV üritus, või mõne suurema ürituse koosseisus. Igal juhul on nüüd valmis uued ATV rajad. Hinnavihjeks nii palju, et 50€ inimese kohta ja selle eest saab siis instruktori käe all tund aega kärutada. Inimeste soovid ja vajadused on aga erinevad – võta ühendust ja räägime!

Personaalne ATV instruktor

Mõni inimene ei taha kümnekesi hanereas kihutada. Ja ega kõigi oskused ei olegi ühesugused. Kui tahad ühe-kahekesi tulla ja ATV-sõitu nullist alustada, siis just Sinu jaoks on personaalne ATV instruktor, kes seletab rahulikult lahti kõik sõitmise põhitõed ning kelle juhtimise all saad ka ise kõike järele proovida. Lisaks õpetamisele viib instruktor Su ka väikesele safarile, et ümbruskonna vaatamisväärsustega tutvuda. Kogu koolitus – safari kestab tund aega ja maksab 70 € inimese kohta. Inimeste miinimumarvu ei ole, tule kasvõi üksinda, või võta igaks juhuks sõber kah kaasa.

“Naisega kahekesi” pakett

Päris hästi on müünud ATV teenus kahele ja pool tundi. Selle hind on kokku 70€. Tuleb paar, mees ehk ongi enne asja proovinud. Aga naine näeb ATVd esimest korda. Pole probleemi, instruktor seletab asjad rahulikult ära. Proovime jõukohast rada ja soovi korral võtame järk-järgult järsemaid künkaid. Muide, antud teenus läheb hästi justnimelt kinkekaartidena.

Tehnika

Praegu on olemas 6 masinat. Enamus 650-sed Kawasakid, mõni ka väiksem. Vajadusel saab juurde vilistada veel 10 masinat. Aga noh, kõik ei peagi ju korraga hanereas kärutama. Kombineerime ATV-tamise mõne muu aktsiooniga ning saame mõnusa ürituse.

Kui on küsimusi, siis ATV instruktor Argo vastab telefonil 5011644.