Paintball

Paintballi lahing Surma juures

Las ma nüüd teen ühe asja selgeks. Jah, paintballi pakkujaid on teisigi. Ja ma ei püüagi teha kõige odavamat pakkumist. Ma lihtsalt teen oma tööd hästi. Siin mõned faktid:

* Mul on 3 erinevat rada – metsarada ja 2 põllurada. Kõikidel radadel on valgustus, mängi kasvõi südaöösel. Põlluradadel on püsti 2-korruselised kindlused.
* Kõikidel radadel on oma korralik katusealune, kus saab pidu panna, grillida jms.
* Varustust on piisavalt. Ka kõige suurem punt saab relvastatud, kusjuures varustus on korralik, töötab! Kasutan suruõhku, st mängi kasvõi talvel kõva külmaga.
* Oma radadel saan garanteerida mängu turvalisuse, mida aga mingites vanades sõjaväeosades teha küll ei saa.
* Minu juures on tsivilisatsioon, aga seda räiges väljendusvormis. Siin on elekter ja vesi, peldikud, esmaabi jms. Suvalises metsas ei pruugi olla.
* Lisaks paintballile saab siin ka muud teha (saun, laskmine, vibuvärk, seiklusrada jm).

Paintballiga olen tegelenud 20 aastat. Lisaks kõikvõimalikule taktikalisele väljaõppele olen ka pürotehnik (et mitte öelda püromaan). St toss ja pauk fiilingu tõstmiseks on garanteeritud. Ja seda kõike täiesti seaduslikult (tsivilistile on paugu tegemine lubatud ainult 27. detsembrist kuni 1. jaanuarini).

Mõned hinnavihjed kah:
* varustuse rent 13 eurot üritus (päev);
* 100 kuuli maksab 6,50 eurot;
* Instruktor 64€;
* Mänguväljakute üür 3€ nägu (kui mängid oma varustusega). Kui mängid minu varustusega, siis platsi üüri pole;
* Mänguväljaku üür + suruõhu ballooni täitmine 5€.

Motoriseeritud Paintball

Vaat kui ise joosta ei viitsi, aga raha on piisavalt, siis rendi paintballi tank koos juhiga. Hind kogu ürituseks 125 eurot. Kui mõelda, et sellesse “soomukisse” mahub sisse 6 mängijat, siis polegi nii palju. Ja kui sellest ühest kuudist jääb väheks, siis on välja pakkuda ka spetsiaalselt ettevalmistatud Ford Transit ning veel paar autot.